O nás


Naše firma se již více než 13 let zabývá systémy Auto ID – máme v tomto oboru obrovské zkušenosti, doložené mnoha implementacemi a stovkami spokojených klientů. Provádíme prodej systémů tohoto typu, pomáháme při implementacích zařízení a integracích se stávající infrastrukturou klienta.

 

Internetový obchod 24barcode vznikl, aby zajistil současným a budoucím klientům PDAservis výkonnější a rychlejší obsluhu. Naši prodejní platformu dedikujeme především zařízením pro automatickou identifikaci čili čtečkám čárových kódů, tiskárnám štítků, terminálům a průmyslovým tabletům. Průběžně rozšiřujeme a doplňujeme naši nabídku o příslušenství a provozní materiály, jak originální, tak i zaměnitelné, od výrobců, kteří se specializují na výrobu podpůrného zboží vůči hlavním zařízením naší nabídky.

 

Jsme autorizovaným partnerem všech předních výrobců v oboru:

Motorola/Zebra, Honeywell, Datalogic.

 

Všechno zboží z našeho obchodu dodáváme prostřednictvím kurýrních firem na území celé Evropské unie. Zajišťujeme expresní zásilky – objednané zařízení dodáváme již po 24 hodinách.

 

Spolupracujeme s mnoha dodavateli v Evropě a Spojených státech. Pokud hledaný výrobek není v našem obchodě, kontaktujte nás. Pomůžeme sehnat dané zařízení, příslušenství nebo provozní materiály.

 

Nabízíme také komplexní poprodejní služby, které zahrnují mimo jiné: prodloužení záruky výrobce, rychlou a bezplatnou diagnostiku a poprodejní servis.

 

Během mnoha let své činnosti jsme spolupracovali s takovými firmami jako: UPS, Amazon, TNT, CCC, Saturn, Policie, Auchan, LOT a mnoha jinými. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, což nám umožní lépe poznat očekávání uživatelů našich výrobků. Každý klient je pro nás důležitý a ke každému přistupujeme individuálně.

 

V případě jakýchkoli dotazů vám naši odborní poradci ochotně pomohou vybrat vhodné zařízení nebo příslušenství.

 

 

Zveme vás ke spolupráci!

 


24barcode v číslech0

Zařízení připravená k prodeji


0

Denní objednávky realizované minulý týden0h

Čas doručení


0+

Experti


0+ let

Zkušenosti